Breaking News: Polacy to jednak debile

Od razu uprzedzam: ten post to wynik mojego wkurwu, który osiągnął apogeum po czytaniu i słuchani opinii obywateli – debili tego kraju. Więc jeśli nie lubisz dużej ilości przekleństw albo jesteś pisofilem czy zwolennikiem grażynoKODu to lepiej odpuść sobie czytanie tego posta. A więc do rzeczy.

Jest inba w sejmie, opozycja blokuje mównicę i sprzeciwia się PiSowi. Ponoć walczą o wolne media, ale ”ponoć”, bo nie wierzę w szczere intencje przeciwników PiSu. To ci sami politycy, którzy poprzednio wykorzystywali obywateli tego kraju tak samo, jak czyni to PiS, tylko pod innymi hasełkami. No i kurde, myślę sobie – hehe, inba w sejmie, teraz wszyscy zobaczą, jacy debile nami rządzą. Ludzie będą się cieszyć, że jest mały przewrót. Może dzięki temu dostrzegą, że PiS to banda skostniałych socjalistów, którzy nam odbierają wolność, a ich opozycja to pajace, którzy potrafią tylko ”blokować straszny PiS”, a sami nie robią nic dla obywateli, sami są niewiele więcej warci.

ALE NIE KURWA. Ludzie podzielili się teraz na dwie grupy: kibicujących karakon z PiSu i ”obrońców demokracji” kibicujących PO i im pochodnym. CZY WY KURWA LUDZIE JESTEŚCIE TACY GŁUPI? Czy wy nie widzicie, że tym politykom nie zależy na was? Ze oni nie robią tego dla was, tylko dla siebie? Oni nie walczą o wasze dobro, o waszą wolność i lepsze życie, im tylko zależy na ich kieszeniach.

Czy naprawdę zwolennicy PiSu sądzą, że to wspaniała partia prorodzinna, która wspiera biednych i chce, żeby ubogie rodziny żyły lepiej? Czy wy naprawdę uważacie, że im zależy na ”katolickich wartościach” i tradycji? Czy wy nie widzicie, że oni po przykrywką ”tradycjonalizmu” manipulują naiwną gawiedzią i zyskują sobie poparcie wśród bardziej konserwatywnej części społeczeństwa, która wierzy w ich bzdurne hasełka? Czy wy naprawdę nie widzicie, że PiS cały powiększa swoją siatkę urzędasów, zwiększa podatki i ZUS, nakłada na nas nowe ograniczenia, inwigiluje obywateli i wpierdala się w każdy aspekt naszego życia, nawet najbardziej intymny? Czy wy, przeciwnicy komunizmu, nie widzicie, że to są JEBANE SOCJALUCHY? Jesteście zwykłą bandą debili, która uważa, że jak partia hehe nie chce wpuszczać muzułmanów i sprzeciwia się eurokołchozowi xDDDDD to jest zajebista. PiS rucha was w dupę i się cieszy z waszej głupoty. No kurwa może dostrzeżcie, że pod tymi pięknymi hasełkami o tradycjonalizmie i wspaniałym modelu rodziny i POZORNEJ pomocy biednym, kryją się pazerne hieny, które nienawidzą przedsiębiorców w tym kraju, okradają ich, a później ubogim rzucają ochłap w postaci 500+. I potem ci politycy się cieszą, że taki Polak łapie ten ochłap w zęby i jeszcze merda ogonem. I to jest ta wasza godność, honor i patriotyzm xDDDD Mój pradziadek walczył o wolność tego kraju razem z Piłsudskim i pewnie się w grobie przewraca, widząc takich pożal się Boże ”patriotów”. Nie wspomnę już kurwa o narodowcach xDDDD Nie mam do nich żadnego szacunku, pierdolą o patriotyzmie i niszczą to piękne słowo, zachowując się jak ameby intelektualne (którymi są). Ciągle ich tylko ktoś prowokuje xD Czy wy nacjolo jesteście dziećmi z podstawówki, że jakiś KODziarz was ”prowokuje” a wy musicie się rzucić na niego jak orangutan, który uciekł z zoo? Czy wy serio musicie niszczyć każdą uroczystość skandując w niebogłosy jakieś rasistowskie wysrywy jak fani pewnego słynnego akwarelisty? I kurwa nie mówcie mi, że tekst o tym, że imigranci mają wypierdalać z kraju czy przekreślone obrazki z posuwającymi siebie kolesiami to ”wolność słowa”. To nie wolność słowa czy żadne patriotyzm tylko zwykłe buractwo i spierdolenie umysłowe. Obrażacie prawdziwych patriotów, którzy próbowali zrobić coś z tego kraju, zachowując się w ten sposób. To nie żaden ”Bóg, honor, ojczyzna” tylko ZWYKŁY KURWA WSTYD.

A wy, zwolennicy KODu? Mam w znajomych sporo osób, którzy lajkują fanpage KODu i sokzburaka. No kurwa xDDDDDD Jak można lajkować takie wysrywy? Przecież jak przeczytam parę postów na sokuzburaka to dostaje raka z przerzutami i muszę jechać na onkologię. A wy lajkujecie te grażynokodowe wysrywy nieironicznie i jeszcze temu przyklaskujecie. Kiedyś myślałam, że ludzie sprzeciwiający się ”konserwom” są bardziej światli, o jaka ja byłam naiwna. Teraz widzę, że jesteście tylko bandą idiotów, którzy buntują się ”bo PiS niszczy demokrację!!!!!1111oneoneone”. Umiecie tylko kurwa się ”buntować i sprzeciwiać PiSowi” i nic poza tym.
Dzisiaj w radiu leciał taki ”wywiad”. Dziennikarz pyta się baby, czemu stoi pod tym sejmem i drze ryja. A ta, że ”sprzeciwia się PiSowi”. No to ten pyta się, czemu się sprzeciwia się PiSowi. A ta na to, że ”łamie demokracje”. A dziennikarz – w jaki sposób? A ta ”yyyyyyy”’. Bo ona kurwa nie wie. Ona się ”buntuje”, bo tak wspaniały Kijowski jej powiedział. Bo politycy opozycji drą ryja i skaczą po sejmie jak małpy w zoo. A przecież jak wspaniałe, demokratyczne PO blokuje PiS, to musi być spoko xD. Trzeba też wyjść na ulicę i drzeć ryja. Bo przecież PIS jest zły, bo to katole i w ogóle xD Kurwa, tu nie chodzi o to, że PiS to katolicy, tu chodzi o to, że nas okradają i wykorzystują. I TAK SAMO NAS WYKORZYSTUJĄ WASI POLITYCY Z OPOZYCJI.
Czy wy w ogóle wiecie, czemu i po co protestujecie? Czy wy nie zdajecie sobie sprawy, że PO też was wcześniej okradało, ciągle robiło inby, było partią afer i faworyzowania siebie nawzajem? Czy wy nie widzicie, że KOD to zwykła banda manipulatorów, która cieszy się, że Grażynki i Janusze ich wspierają w ”imię demokracji”? Nie widzicie, że to zwykłe popłuczyny po bandzie, która jeszcze niedawno rozpierdalała ten kraj? Wierzycie w jakąś mityczną obronę demokracji i łykacie jak pelikan bzdury, który głosi każdy polityk, który jest ”liberalny” i sprzeciwia się ”katolom i konserwom”. I później mam całą tablicę zajebaną cytatami Kijowskiego czy gównopostami z tumblra o tym, jaki Trump jest straszny, bo chcę zbudować mur albo nie lubi kobiet (xDDDD), a KOD to organizacja walcząca o wolność (top kek xDDDD), a Obama to prezydent o kryształowym sercu, no i taki fajny człowiek, bo ma fajne hehe żarciki xD A to że rozpierdolił pół Bliskiego Wschodu to już nie ważne, ważne, że walczy o gejów i murzynów i SJWS go lubią. No bo to wszystko w imię DEMOKRACJI xD Kurwa skasujcie lepiej te swoje blogi na tumblr albo sami siebie skasujcie.

Mam dosyć obywateli – debili w tym kraju. Wcale mi was nie żal, wy chyba lubicie być wykorzystywani, chyba lubicie te ciągłe afery i inby w sejmie. Specjalnie wybieracie ciągle tych debili, bo jesteście masochistami, którzy lubią być ruchani w dupę. Jedni politycy wycierają sobie mordę ”patriotyzmem”, a inni ”demokracją”. Gdybym kurwa była zdrowa, to bym próbowała zmienić coś w tym kraju, serio. Bym chciała, żeby ludzie sobie uświadomili, że najważniejsza jest WOLNOŚĆ i to, że państwo ma się nie WPIERDALAĆ w nasze życie. Powinniśmy mieć swobodę decydowania o własnym życiu, powinniśmy nie być ograniczani kolejnymi ustawami, urzędnikami, podatkami i ustawami.
Ale z drugiej strony jak sobie pomyślę, że gdyby nawet pojawiła się parta ludzi, którzy by walczyli o jakieś ideały, o wolność i swobodę, a Grażyny i tak by głosowały na PiS, bo przecież 500+ hehe, albo na PO, bo to przecież liberałowe, obrońcy UE i demokracji, to się kurwa odechciewa czegokolwiek.
I jeszcze wolnościowcy w tym kraju. Jedyni ludzie, którzy podzielają moje poglądy, a są tylko bandą trolli i pieniaczy na facebooku. Ciągle tylko śmiechy chichy z siebie nawzajem. Ehehehe te szury od Kukiza, ehehehe, ci liberałowie z LD, ehehehe, ci korwiniści z piwnicy xDDD, eheheh a ten z SL podobno ruchał psa xDDD
Od x lat obserwuję, jak libertarianie i korwiniści skaczą sobie do gardeł, zamiast stworzyć wspólnie jakąś inicjatywę. Nigdy w tym kraju się nic nie zmieni, jak ludzie nie będą potrafili ze sobą współpracować. Zamiast razem obalić stary reżim, to oni wolą z siebie śmieszkować i głosować, tak jak reszta cebulaków w tym kraju, na polityków, którzy ich wykorzystują. SUPER WOLNOŚCIOWCY BULWO.

Może z ludźmi w tym kraju nie można po dobroci, może gdybym była zdrowa, to powinnam zrobić jakąś kurna rewolucję i ogłosić się tyranem – władcą tego kraju niczym Vetinari w Ankh Morpork. I żadne ”broniące biednych” socjalistyczne PiS nie jest wolnością. Żadne ”demokratyczne” i wspierające urzędasów PO nie jest wolnością. I na pewno też żadne Razem nie jest wolnością xD Jak ja gardzę takimi SJWs, nawet nie gardzę – po prostu mnie wkurwiają. Jebani hipokryci, którzy bronią 2137 płci i uważają, że rasizm wobec białych nie istnieje, że partia jest spoko, jak chce małżeństwa homo, ale to, że chce okradać bogatych to jest kurwa dobrze, bo ma być PO RÓWNO XDDD Później gadasz z takim matołem (najczęściej płci żeńskiej), no i dowiadujesz się, że komunizm wcale nie był zły i był lepszy niż nazizm, bo przecież chciał równości xD TY IDIOTKO KOMUNIZM TO NAJGORSZY USTRÓJ JAKI KURWA ISTNIAŁ, nieludzki i zbrodniczy, a ty go bronisz. Komunizm obdzierał jednostkę z godności i człowieczeństwa. A jak się z taką feministką otherkinem nie zgadzasz, to jesteś FASZYSTĄ no wiadomo.

I cały czas mam jebaną nadzieję, że pojawi się jakaś wolnościowa partia, która będzie walczyła o to, o co słuszne. Ale nie. Najpierw Korwin, który okazało się, że jest starym cyborgiem – oszołomem, który gada o trochę gwałceniu i robi z siebie debila. Potem Nowoczesna, która świeci oczyma i ukrywa się pod płaszczykiem wolnościowym. Na pewno kurwa zaufam politykom z szemraną przeszłością, którzy odeszli z PO, no zajebiście godni zaufania, bulwo. A potem Kukiz, który spoko, wyglądał najpierw na takiego ”polityka zwykłych ludzi”, bo hehe muzyk, bo chce walczyć o prawa typowego Polaka, bo rozumie Polaków, bo też jest z ”tłumu”. Ale nie kurwa. Musiał przyjąć do Kukiz 15 jakiś nacjolo, narodowców i inną bandę szurów, teraz jego partia wygląda jak zbieranina pajaców, gdzie czasami widać jakiś przebłysk RiGCzu w wielkim gnojowisku.

Już mi się po nocach śnią kangury i życie w Australii, bo Stonoga to miał rację, najlepiej wypierdolić z tego kraju i się z was debile śmiać.
Cholera jasna przez was nieświadomie napisałam jakąś gigantyczną pastę, dziękuję kurwa bardzo. Eh, szkoda strzępić ryja, wypierdalam oglądać Wikingów, elo.

autorką jest Olga Bończyk (ukradzione z grupy na FB Jak będzie w AKapie) 

Comments

Comments