Forum Gospodarcze Endecji

 

Dnia 10 czerwca odbyło się w  Poznaniu pierwsze forum gospodarcze Stowarzyszenia Endecja.

Całe forum odbyło się w pałacu Działyńskich co bardzo podniosło rangę tego wydarzenia. Sala była wypełniona osobami którym nie jest obojętna przyszłość naszego kraju. Na forum zostali zaproszeni prelegenci , którzy przedstawili swoje zdanie na temat zmian w gospodarce, jakie mogą uzdrowić sytuacje w Polsce. Swoje wystąpienia mieli poseł Marek Jakubiak, poseł Sylwester Chruszcz, poseł Adam Andruszkiewicz , Jarosław Parwich, Pan Andrzej Szczęśniak. Pan Andrzej Szczęśniak wypowiadał się na tematy energetyki i bezpieczeństwa surowcowego kraju. Maciej Adamczyk prawnik omówił kwestię wpływu legislacji na gospodarkę.

Każdy z zaproszonych ekspertów na forum gospodarze Endecji zaprezentował wysoki poziom wiedzy oraz świetne przygotowanie do zaprezentowania powierzonego mu tematu . Wygłoszone przemówienia były bardzo merytoryczne, zwierały wiele konkretnych rozwiązań jak i głębokich analiz. Rafał

Ziemkiewicz jako wybitny mówca dał świetne przemówienie na temat „co powinna wyprodukować Polska Gospodarka” odnosząc się do filarów gospodarki .
Forum Gospodarcze Endecji było bardzo ważnym wydarzeniem w kalendarzu stowarzyszenia. Wiele wniosło i pokazało siłę naszej organizacji, oraz miejmy nadzieje, że było pierwszym z cyklicznie organizowanych spotkań niosących merytoryczną dyskusję.

Drugą częścią była debata między osobami zaproszonymi na Forum Gospodarcze Endecji , która miała bardzo wysoki poziom oraz ciekawy i emocjonujący przebieg. Jedyną rzeczą jakiej zabrakło były pytania od publiczności do zaproszonych polityków ekspertów.

Comments

Comments