Niemiecka policja ucieka przed imigrantami!!

Policja bezradna wobec migrantow w Naumburg. We wtorek doszło tam do zamieszek wznieconych przez Syryjski klan, przeciwko lokalnej policji. Nie doszło o dziwo do aresztowań. Policja usprawiedliwiała to tym że podobno nie było ku temu wystarczająco powodów. Ale teraz niemiecka Gazeta „Junge Freiheit” dostała wewnętrzny komunikat dyrekcji policji regionu Saksonia-Anhalt z którego jasno wynika że zagrożenie dla policjantów było o wiele większe niż podawał to oficjalny komunikat policji.

Co się wydarzyło?


21 letni Syryjczyk dopuścił się zniszczenia mienia. Kiedy policjanci chcieli go skontrolować nie miał przy sobie dowodu osobistego i pokazał prawo jazdy. Przy kontroli policjanci zauważyli że prawa jazdy Syryjczyka zostały mu prawomocnie odebrane i że istnieje nakaz odebrania mu owego dokumentu. Dlatego też funkcjonariusze prawo jazdy młodemu mężczyźnie nie oddali.

Młody Syryjczyk tego nie chciał zaakceptować i agresywnie zażądał oddania swojego dokumentu. Kiedy funkcjonariusze odmówili mężczyzna zwołał 10-15 przyjaciół którzy stali w pobliżu.

„Policjanci zamknęli i zablokowali drzwi radiowozu, ponieważ osoby towarzyszące (21 letniemu Syryjczykowi) poruszały się agresywnie w stronę ich pojazdu. Kiedy funkcjonariusze odjeżdżali, żeby zapobiec dalszej eskalacji, pierwszy podejrzany uderzył i kopnął w radiowóz, który przez to doznał lekkiego uszkodzenia. ”

Ale na tym się nie skończyła akcja. Klan Syryjczyków podążył za policjantami na komisariat w Naumburg i krzycząc domagał się zwrotu prawa jazdy.

„Drugi podejrzany dwa razy kopnął  zakratowane drzwi od wejścia dla gości do komisariatu, przez co mechanizm zamykania został uszkodzony. Potem poszedł pierwszy podejrzany do wejścia dla gości i dalej żądał przez domofon wydania swojego prawa jazdy.

Po długotrwałej konwersacji poprzez domofon, zdenerwowany i pobudzony pierwszy podejrzany groził werbalnie policji i dwóm policjantom i ich rodzinom śmiercią. Przez doświadczenie policjantów z pierwszym podejrzanym można zakładać że wypowiedziane groźby były poważne.”

„Każdemu z was (obraźliwe określenie policjanta) pojedynczo będę strzelał kule w głowę.”

Już przy wcześniejszych interwencjach policji syryjski-klan groził a nawet atakował policjantów.

Dosłownie syryjczyk powiedział: „Jeżeli nie dostanę spowrotem swoje prawa jazdy, nikt tutaj nie będzie już mógł spać spokojnie. Zamknijcie mnie, ja nie mam nic do stracenia. Każdemu z was (obrazliwe określenie policjanta) pojedyńczo będę strzelał kule w głowę. Spotkam was prywatnie! Zrobię wam z życia piekło. Wtedy będę cop-killer. Wezwę wszystkich swoich ludzi. Wy rozje* mi życie, teraz my was wykończymy. ”

Dalej powiedział:” Zniszczę jego życie. Wiem dokładnie gdzie on mieszka. Jego żonę dam swoim ludziom żeby ją gwałcili, codziennie! Już nigdy nie będzie szczęśliwy. Z jego córki zrobię uliczna prostytutkę. Zabije go.”

 

Autor: Sebastian Popławski

Comments

Comments