Sex po islamsku

W związku z nieuchronnie zbliżającym się do Europy ubogaceniem przez kulturę muzułmańską, może warto przyjrzeć się pewnym sprawom bliżej, aby móc na podstawie informacji wyrobić sobie własne zdanie. W dzisiejszym tekście chciałbym się przyjrzeć kwestią seksualności w tej kulturze i potencjalnych implikacji jakie mogą one nieść.

mohammed-tp4

Cytaty w tekście pochodzą z artykułu podanego na końcu strony.

„W artykule The Independent pod tytułem Question of Honor, na temat przestępczości związanej z seksem w środowiskach muzułmańskich, przytoczone zostały dane policji brytyjskiej, według których prawie 17 000 kobiet każdego roku staje się ofiarami agresji związanej z honorem, włącznie z morderstwami. Jak mówią szefowie policji, liczba przymusowych małżeństw również jest bardzo duża, a oficjalne statystyki to tylko wierzchołek góry lodowej.

Vib Klarup Voetmann, dyrektor schroniska dla kobiet Dannerhuset w Kopenhadze, na łamach gazety Kristelig Dagblad stwierdził, iż 70% z 1400 kobiet zgłaszających się do centrum co roku, ma korzenie bliskowschodnie. Donnerhuset jest tylko jednym z czterdziestu takich schronisk w Danii, więc istnieje prawdopodobieństwo, że aktualna liczba maltretowanych kobiet szukających pomocy terapeuty jest zdecydowanie większa, a możliwe, że przekracza nawet kilka tysięcy, bo należy również wziąć pod uwagę fakt, że wiele muzułmanek milczy, bojąc się zemsty ze strony rodziny.”

Przemocą seksualną jest przymusowe małżeństwa małych dziewczynek, bo już nawet nie młodych dziewcząt z dojrzałymi, bądź nawet starszymi mężczyznami. Zdarzają się „małżeństwa” gdzie panna młoda ma mniej niż 10 lat, a pan młody ponad 60. W Afganistanie wojska ISAF zareportowały kiedyś następującą sytuację. Miejscowy mułła w wieku lat 64 pojął sobie za żonę dziewczynkę lat około 8miu. Dziecko nie przeżyło niestety nocy poślubnej. Jedyną reakcją świeżego wdowca było polecenie swoim pozostałym żoną, aby „posprzątać” po nocy poślubnej. I wszystko odbyło się zgodnie z prawem obowiązującym w tym kraju.

Takie postępowanie z kobietami jest uwarunkowane kulturowe i niestety religijnie, możemy przeczytać, że:

„Według Koranu, jeśli muzułmański mężczyzna odda życie za wiarę, zostanie wynagrodzony 72 dziewicami, których błona będzie odtwarzać się po każdej penetracji. Z perspektywy zachodniej psychologii jest to dość żenujące i niedojrzałe, że jedna ze światowych religii obiecuje seks, w dodatku z dziewicą, jako nagrodą główną. Większość ludzi, którzy mają już za sobą burzę hormonów i osiągnęli choćby minimum dojrzałości, najpewniej zgodzi się, że taki cel został stworzony przez bardzo prymitywny typ ludzki oraz do takiego jest skierowany odbiorcy.

Islamski raj jest głównym celem dla napalonych i bezdusznych mężczyzn, którzy czują się niepewnie w towarzystwie kobiet wyzwolonych seksualnie. Powszechne wychwalanie tego raju w środowiskach muzułmańskich wskazuje na to, że kultura ta osiągnęła niemały sukces jeśli chodzi o stwarzanie tego typu mężczyzn.

Niestety wizja tego seksualnego edenu, gdzie każdy mężczyzna może wziąć kobietę i zrobić z nią co mu się podoba, jest bardzo powszechna również wśród współczesnych muzułmanów, którzy bynajmniej nie oddali życia za swoją religię. W wielu przypadkach muzułmanin może zgwałcić muzułmankę i nie poniesie za to kary, ponieważ w tej kulturze istnieje przeświadczenie, że to kobieta sprowokowała gwałt.”

Gwałt jest też bardzo trudno udowodnić ponieważ zgodnie z prawem islamu kobieta musi przedstawić dwóch męskich świadków gwałtu. Jak nietrudno sie domyśleć musieliby być to sami gwałciciele. W Arabii Saudyjskiej głośny był przypadek dwudziestoparoletniej szwedzkiej turystki, która została zgwałcona i zgłosiła ten fakt na policję. Jednak gwałciciel nie przyznał się do winy, innych świadków nie było i sąd oddalił oskarżenie o gwałt. Zatrzymał natomiast poszkodowaną pod zarzutem uprawiania seksu pozamałżeńskiego. Kobieta w związku z groźbą długoletniego więzienia odwołała swoje zeznania w zamian za możliwość wyjazdu z kraju.

Dalej w artykule możemy spotkać się z ciekawą diagnozą tego stanu rzeczy. Otóż wg autora mężczyźni bojąc się kobiecej seksualności, np. faktu, że zaspokojenie seksualne kobiety jest dużo trudniejsze niż mężczyzny czy dysfunkcji takich jak przedwczesny wytrysk marginalizują je tak, aby całkowicie wyrzucić kobiecą seksualność poza nawias życia społecznego.
Doprowadziło to do takich absurdów, że w niektórych kulturach arabskich źle widziane jest osiąganie spełnienia seksualnego z kobietą, nawet własną żoną.

„Ajatollah Chomeini, nieżyjący już przywódca polityczny i religijny Iranu, który przeprowadził tam rewolucję islamską w 1979 roku, napisał książkę Tahrirolvasyleh, która jest spisem zasad dotyczących zachowania muzułmanów. Cytat: Mężczyzna może ugasić swoje seksualne pragnienie za pomocą dziecka. Jedynym warunkiem jest to, aby nie penetrować waginy, seks analny jest dopuszczalny. Gdzie indziej Chomeini napisał:
Jest wskazane, aby dziewczynka została poślubiona na tyle wcześnie, żeby jej pierwsze krwawienie miało miejsce w domu jej męża, a nie ojca. Każdy ojciec, który wyda córkę w tak wczesnym wieku, uzyska miejsce w raju. I dalej: Mężczyzna może uprawiać seks ze zwierzętami takimi jak owce, krowy czy wielbłądy, jednakże po wytrysku powinien je zabić.
Co istotne, Chomeini nie uważa również, że seks analny męża z własnym synem jest wystarczającym powodem do rozwodu: Jeśli żonaty mężczyzna uprawia seks analny ze swoim synem, bratem czy ojcem, to jego małżeństwo trwa nadal.”

W tym roku wyszedł na jaw skandal seksualny dotyczący afgańskich dowódców wojskowych sprzymierzonych z amerykańską koalicją. Mianowicie wśród afgańskich wyższych oficerów bardzo powszechną praktyką było odbywanie stosunków analnych i „udowych” z małymi chłopcami. Amerykańscy żołnierze dostali instrukcje z Pentagonu, aby ignorować zjawiska przemocy seksualnej i pedofilii wśród sojuszników. Sprawa wyszła na jaw po pobiciu przez amerykańskiego komandosa Navy SEALS jednego z wyższych dowódców afgańskich w związku z gwałtem na małym chłopcu.

Niestandardowe praktyki seksualne budzą w świecie muzułmańskim (bo nie można mówić tylko o kulturze arabskiej w tym kontekście) bardzo duże zainteresowanie, być może spowodowane jest to faktem, że w świetle islamu miłość partnerska, która jest oparta na szacunku i wolny seks jest czymś wypaczonym i chorym. W świetle tej religii prostytucja jako taka jest nielegalna i karna bardzo surowo, ale istniej np. instytucja błyskawicznego małżeństwa pozwalająca np. 80 bojownikom ISIS w jeden weekend żenić i rozwodzić się z jedną kobietą i gwałcić ją w ten sposób po bożemu. Chyba, że ta kobieta nie jest muzułmanką, wtedy można ją po prostu kupić na targu seksualnych niewolnic i gwałcić tak długo jak będzie w stanie przeżyć.

Problem ten nie jest zagadnieniem abstrakcyjnym dla współczesnych Europejczyków. W krajach Skandynawskich, Anglii czy Niemczech w ostatnich latach zanotowano ogromny wzrost gwałtów i wykazano tu korelację między nieeuropejskim pochodzeniem sprawców. Niestety wirus poprawności politycznej krępuje skuteczne rozwiązania tego problemu. Dochodzi nawet do takich absurdów jak precedensowy wyrok w Wielkiej Brytanii stwierdzający, że gwałt na kobiecie pochodzenia azjatyckiego podlega wyższemu wymiarowi kary ze względu na różnice kulturowe (splamienie honoru i nie możność znalezienia męża), czyli de facto Anglia zamiast walczyć z negatywnymi wzorcami kulturowymi imigrantów wzmacnia je poprzez precedensowe wyroki sądów.
Problem ten może narastać w przyszłości ze względu na dużą liczbę imigrantów z krajów muzułmańskich. Potwierdzać tą tezę mogą warunki panujące w niemieckich obozach dla uchodźców (obozach koncentracyjnych?) gdzie wg raportu sporządzonego przez organizacje walczące z przemocą wobec kobiet dochodzi do zbiorowych gwałtów, honorowych pobić i do tego szerzy się prostytucja najbiedniejszych (sex od 10 Euro).

Warto więc będzie wymagać od naszych bliskowschodnich gości tego, aby jednak przejęli pewnie nasze zachodnie obyczaje w kwestii praw kobiet, np. wszczepić im niechęć do gwałtu lub wytłumaczyć, że oblewanie żony kwasem lub wrzątkiem za odmowę seksu jest u nas niemile widziane.

Artykuł źródłowy: http://www.euroislam.pl/index.php/2010/02/ponury-swiat-islamskiego-seksu/

inne źródła: strategypage.com; brytol.com

Walerian Mazur

Comments

Comments