Spotkanie z Konradem Danielem z PODZIEMNA TV w Poznaniu 18 Maj

SONY DSC

Dnia 18 maja w auli Wyższej Szkoły Bankowości odbyło się spotkanie z panem Konradem Danielem z Podziemna TV zorganizowane przez Wielkopolskie organizacje patriotyczne.

Przybyło wielu sympatyków tego Pana. Zgromadzenie było prowadzone w formie dyskusji, podczas której można było zadawać pytania panu Konradowi. Na spotkaniu był poruszany temat stworzenia nowej struktury opartej na listach społecznych, które skupiłyby wokół siebie organizacje pro wolnościowe i zostałyby dźwignią w drodze do wyborów. Narzędziem, które miałoby pomagać w utworzeniu tych list jest portal 1Polska.pl.

Na spotkaniu dyskutowano na temat jak obejść obecną partiokrację oraz poruszano bardzo ważną kwestię zjednoczenia ruchów wolnościowych wokół jednego projektu oraz kwestię wysokiego wyniku Pawła Kukiza i jego dalszej drogi. Dyskutowano również na temat osób, które są delegowane z obecnego sytemu w celu niszczenia i destabilizacji ruchów wolnościowych „podkładania fałszywych krzykaczy”.

Na spotkaniu udało się zgromadzić dużą liczbę osób. Organizatorzy na pewno mogą być zadowoleni, gdyż frekwencja przekraczała liczbę miejsc na sali do tego stopnia, że część osób nie miała miejsc siedzących. Przekrój osób na sali był bardzo zróżnicowany, dużo osób młodych jak i tych, co przeżyli już trochę. Wszystkich na sali łączyła chęć działania oraz mobilizacja do stworzenia siły, która będzie się liczyła w Polskim życiu politycznym.

Konrad Daniel został zobowiązany przez uczestników do tego by już nie próbował uciekać od odpowiedzialności, jaką niesie ze sobą bycie jednym z autorytetów w drodze do nowego porządku. A polityka stała się przez to jedyną drogą, w jakiej będzie musiał się wykazać, jako mentor i przywódca oraz budowniczy nowego ruchu.

MK

[Best_Wordpress_Gallery id=”1″ gal_title=”PodziemnaTV Poznań 18maj”]

Comments

Comments

Dodaj komentarz