V Poznański Bieg Papieski

Jak co roku poznańska wspólnota stypendystów Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia ma zaszczyt i przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych wsparciem ich organizacji, oraz aktywnym trybem życia, na coroczny Bieg Papieski. Gazeta Reduta została poproszona o objęcie tego wydarzenia swoim patronatem medialnym.

plakat

18 października na terenach lasków maltańskich odbędą się dwa biegi. Najpierw o godzinie 9:30 na dystansie 800 metrów zmierzą się uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów. A potem o 11:00 nastąpi start wyścigu na 5 km. W trakcie trwania imprezy dostępne będą cegiełki o wartości 10 zł. Pieniądze uzyskane z ich sprzedaży wesprą Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Każdy uczestnik biegu będzie miał też szansę wylosować nagrodę niespodziankę, ponieważ biegacze, którzy ukończyli bieg wezmą udział w loterii. Zapraszamy serdecznie wszystkich entuzjastów sportu. Do zobaczenia na starcie!

Ze swojej strony zachęcamy wszystkich czytelników do udziału w tym bezpłatnym wydarzeniu, 5 km to naprawdę nie dużo, a wspieranie takich pozytywnych inicjatyw młodzieży buduje pozytywne obywatelskie wzorce.

Do zobaczenia na starcie!

Dla zainteresowanych działalnością fundacji: www.dzielo.pl

Adres strony biegu: www.facebook.com/biegpapieski2015

Rejestracja pod adresem: www.panel.maratonczykpomiarczasu.pl/bieg_papieski

Walerian Mazur

Comments

Comments

Dodaj komentarz