W Poznaniu rozpoczyna się Pyrkon

 

Tysiące miłośników fantastyki wezmą udział w Festiwalu Fantastyki Pyrkon, który odbywać się będzie w weekend na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Na Fanów  fantastyki czeka wiele atrakcji i konkursów z nagrodami.

pyrkon1Statki kosmiczne i postaci z Gwiezdnych Wojen, spotkania z twórcami komiksów, Wielki Konkurs Strojów i 24-godzinny Games Room, a to wszystko we wspaniałym klimacie.

Od piątku na Międzynarodowych Targach Poznańskich królować będą miłośnicy fantastyki i wszelkiego rodzaju gier – od planszowych, przez komputerowe, po karciane. Uczestnicy będą mieli możliwość obejrzenia niesamowitej wystawy smoków, poczytania komiksów w Obwoźnej Czytelni Komiksów, pogrania w planszówki w ogromnym Games Roomie, przetestowania najnowszych gier i gadżetów elektronicznych, a także zdobycia autografów wielu pisarzy i twórców – nie tylko z Polski, ale również z zagranicy. Przez 24 godziny na dobę w salach odbywać się będą prelekcje, panele dyskusyjne, występy i sesje RPG –zachęcają.

Pyrkon jest otwarty na wszystkich gości. Nieważne, ile masz lat, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Małe dzieci? Żaden problem, festiwal po raz kolejny oferuje blok dziecięcy, a w jego ramach m.in. Świetlicę Fantastyczną. Będą atrakcje dla tych młodszych (poniżej 4. roku życia) i starszych.

Pyrkon startuje już po raz XV ! Zabawa potrwa przez cały weekend organizatorzy spodziewają się tłumów.

pyrkon pyrkon2 pyrkon3

MK

Comments

Comments

Dodaj komentarz